Wykonam transmisje online z wydarzeń kulturalnych, koncertów, warsztatów, szkoleń i innych (w tym również możliwy także zapis niezależnych ścieżek audio oraz video).

Poniżej przedstawiam kilka wykonanych przeze mnie transmisji. Zapraszam do współpracy.

Koncert Aleksandry Fliger

Koncert Aleksandry Fliger to ósmy, ostatni już z cyklu koncertów „Młodzi grają u siebie”, realizowanych wspólnie z Muzeum Regionalnym w Świebodzinie ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Świebodzin.

O miłości słów kilka – Klaudia Ripa

Koncert Klaudii Ripy to siódmy z cyklu koncertów „Młodzi grają u siebie”, realizowanych wspólnie z Muzeum Regionalnym w Świebodzinie ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Świebodzin. Tym razem posłuchamy pięknych piosenek o miłości.

Od Bacha do Led Zeppelin. Spacer po strunach – Alicja Grochowina, Jakub Dumanowski

Koncert Alicji Grochowiny (skrzypce) i Jakuba Dumanowskiego (gitara- gościnnie) to szósty z cyklu koncertów „Młodzi grają u siebie”, realizowanych wspólnie z Muzeum Regionalnym w Świebodzinie ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Świebodzin.

„Dwa kroki w tył” – Ewa Powel

Recital Ewy Powel to kolejny z cyklu koncertów „Młodzi grają u siebie”, realizowanych wspólnie z Muzeum Regionalne w Świebodzinie ze środków Budżetu Obywatelskiego Gmina Świebodzin.

„Pół szeptem” – Jakub Dumanowski, Kaja Frankiewicz

„Pół- szeptem” to kolejny koncert realizowany przez Fundację Przeciw Temu Czasowi oraz Muzeum Regionalne w Świebodzinie ze środków Budżetu Obywatelskiego gminy Świebodzin. Tym razem w muzeum wystąpił duet.
Jakub Dumanowski, gitarzysta, student III roku reżyserii dźwięku na wydziale fizyki UAM, autor muzyki i aranżacji do spektakli teatru musicalowego „Zespół” oraz uczestnik wielu projektów artystycznych zaprosił do współpracy lubuszankę- Kaję Frankiewicz, absolwentkę Policealnego Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena w Poznaniu i studentkę I roku wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Koncert Jarosława Królikowskiego

Koncert Jarosława Królikowskiego – Piosenki Czesława Niemena, organizowany przez Świebodziński Dom Kultury.

Recital Konrada Bebiołki

Koncert Konrada Bebiołki to trzeci z cyklu koncertów „Młodzi grają u siebie”, realizowanych przez Fundację „Przeciw temu czasowi” oraz Muzeum Regionalne w Świebodzinie ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Świebodzin.

Recital Dominika Fijałkowskiego – „Szukając siebie”

Recital Dominika Fijałkowskiego- absolwenta Publicznego Gimnazjum nr 1 w Świebodzinie, obecnie studenta III roku musicalu na Akademii Muzycznej w Gdańsku, to drugi z cyklu koncertów „Młodzi grają u siebie”, realizowanych wspólnie z Muzeum Regionalne w Świebodzinie ze środków Budżetu Obywatelskiego Gmina Świebodzin.

03.07.2020 Muzeum Regionalne w Świebodzinie

Recital Kingi Taront „Let me be your Star”

Fundacja Przeciw temu czasowi
Pierwszy koncert z cyklu „Młodzi grają u siebie”

19.06.2020 Muzeum Regionalne w Świebodzinie

Syndrom – koncert zamknięty z okazji 15 – lecia zespołu.

Klub Fabryka – Zielona Góra.
6.06.2020, godz. 20:00

Zakres działań obejmował:

  • Transmisja online
  • Rejestracja video
  • Rejestracja audio (niezależna ścieżka dźwiękowa)
  • Fotografia

Pozdrowienia dla całej ekipy, z którą miałem przyjemność współpracować:
Zespół Syndrom,
Klub Fabryka, Zielona Góra (Simone – realizacja dźwięku)
Sklep Muz-Art, Zielona Góra