Wykonam transmisje online z wydarzeń kulturalnych, koncertów, warsztatów, szkoleń i innych.

Poniżej przedstawiam kilka wykonanych przeze mnie transmisji. Zapraszam do współpracy.

Koncert Aleksandry Fliger

Koncert Aleksandry Fliger to ósmy, ostatni już z cyklu koncertów „Młodzi grają u siebie”, realizowanych wspólnie z Muzeum Regionalnym w Świebodzinie ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Świebodzin.

O miłości słów kilka – Klaudia Ripa

Koncert Klaudii Ripy to siódmy z cyklu koncertów „Młodzi grają u siebie”, realizowanych wspólnie z Muzeum Regionalnym w Świebodzinie ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Świebodzin. Tym razem posłuchamy pięknych piosenek o miłości.

Od Bacha do Led Zeppelin. Spacer po strunach – Alicja Grochowina, Jakub Dumanowski

Koncert Alicji Grochowiny (skrzypce) i Jakuba Dumanowskiego (gitara- gościnnie) to szósty z cyklu koncertów „Młodzi grają u siebie”, realizowanych wspólnie z Muzeum Regionalnym w Świebodzinie ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Świebodzin.

„Dwa kroki w tył” – Ewa Powel

Recital Ewy Powel to kolejny z cyklu koncertów „Młodzi grają u siebie”, realizowanych wspólnie z Muzeum Regionalne w Świebodzinie ze środków Budżetu Obywatelskiego Gmina Świebodzin.

„Pół szeptem” – Jakub Dumanowski, Kaja Frankiewicz

„Pół- szeptem” to kolejny koncert realizowany przez Fundację Przeciw Temu Czasowi oraz Muzeum Regionalne w Świebodzinie ze środków Budżetu Obywatelskiego gminy Świebodzin. Tym razem w muzeum wystąpił duet.
Jakub Dumanowski, gitarzysta, student III roku reżyserii dźwięku na wydziale fizyki UAM, autor muzyki i aranżacji do spektakli teatru musicalowego „Zespół” oraz uczestnik wielu projektów artystycznych zaprosił do współpracy lubuszankę- Kaję Frankiewicz, absolwentkę Policealnego Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena w Poznaniu i studentkę I roku wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Koncert Jarosława Królikowskiego

Koncert Jarosława Królikowskiego – Piosenki Czesława Niemena, organizowany przez Świebodziński Dom Kultury.

Recital Konrada Bebiołki

Koncert Konrada Bebiołki to trzeci z cyklu koncertów „Młodzi grają u siebie”, realizowanych przez Fundację „Przeciw temu czasowi” oraz Muzeum Regionalne w Świebodzinie ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Świebodzin.

Recital Dominika Fijałkowskiego – „Szukając siebie”

Recital Dominika Fijałkowskiego- absolwenta Publicznego Gimnazjum nr 1 w Świebodzinie, obecnie studenta III roku musicalu na Akademii Muzycznej w Gdańsku, to drugi z cyklu koncertów „Młodzi grają u siebie”, realizowanych wspólnie z Muzeum Regionalne w Świebodzinie ze środków Budżetu Obywatelskiego Gmina Świebodzin.

03.07.2020 Muzeum Regionalne w Świebodzinie

Recital Kingi Taront „Let me be your Star”

Fundacja Przeciw temu czasowi
Pierwszy koncert z cyklu „Młodzi grają u siebie”

19.06.2020 Muzeum Regionalne w Świebodzinie

Syndrom – koncert zamknięty z okazji 15 – lecia zespołu.

Klub Fabryka – Zielona Góra.
6.06.2020, godz. 20:00

Zakres działań obejmował:

  • Transmisja online
  • Rejestracja video
  • Rejestracja audio
  • Fotografia

Pozdrowienia dla całej ekipy, z którą miałem przyjemność współpracować:
Zespół Syndrom,
Klub Fabryka, Zielona Góra (Simone – realizacja dźwięku)
Sklep Muz-Art, Zielona Góra